8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ironia

Etiketim: Ironia

Ironia e deputetit të PD: O çfarë hareje në prag festash,...

0
Deputeti i PD-së Tritan Shehu ka reaguar për platformën e kreut të grupit parlamentar Enkelejd Alibeaj për rikthimin e të përjashtuarve në grup. Me...

Ironia e Bardhit: Vendosja e karrigeve ndryshe në zyrën e kryetarit...

0
Deputeti Gazment Bardhi ka ironizuar ndryshimin e vendosjes së karrige në PD nga ana e Komisionit të Rithemelimit.Ai shkruan se Edi Rama ndjehet i...

Ironia e fatit/ Ishin në pritje të ekzekutimit me vdekje, tetë...

0
Të paktën tetë të dënuar me vdekje në një burg të Kalifornisë, kanë humbur jetën nga koronavirusi, duke e dërguar në 15 numrin e...

“Po po se ka jetuar disa vite me mamanë time”, ironia...

0
Në studion e emisionit “Open”, nga ku ishte dhe i ftuar, deputeti socialist Ulsi Manja mbështeti idenë e ndryshimit të kushtetutës, në të cilën...

Ironia dhe humori, çelësi i një marrëdhënie të shëndetshme

0
Ironia dhe sensi i humorit janë ilaçi i një marrëdhënieje të shëndetshme në çift. Nëse partnerët ndajnë momente të gëzuara dhe pranojnë të tallen...

Vetoja e opozitës në Kuvend për zgjedhoren? Ironia e Metës: Asnjë...

0
Opozita parlamentare i ka dërguar një letër ambasadorëve të SHBA-së dhe BE-së, ku paralajmëron se nuk do ta votojë kodin e ri zgjedhor nëse...

Ironia e mjekut të njohur: Duket se qeveria ka të dhëna...

0
Mjeku i njohur Sotiraq Lako ka ironizua disa prej vendimeve të institucioneve lidhur me izolimin e qytetarëve. Në një status në Facebook, Lako thotë se...

“Të gjithë jeni lëpirësa”/ Deputeti nxjerr nga xhepi lolipop, ironia e...

0
Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni teksa ka mbajtur fjalën e tij në foltoren e Kuvendit, i ka quajtur deputetët socialistë, lëpirësa. Në këtë kuadër,...

Ironia e Palokes: I duhet Rames pas vendimit te BE per...

0
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, tha në rubrikën “Opinion”, në Neës24, se zbulimi i celulës terroriste iraniane u bë tani, pasi pikërisht...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS