15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Interpretojë

Etiketim: interpretojë

Fituesi i çmimit Oscar do të interpretojë Mike Tyson në filmin...

0
Një film biografik për jetën dhe karrierën e boksierit amerikan Mike Tyson është duke marrë jetë në Hollywood. Ai që do të interpretojë një...

Violinisti Shkëlzen Doli do t’i interpretojë himnet në ndeshjen Kosovë-Angli

0
Ndeshja e të dielës, Kosovë – Angli, ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikpritja e jashtëzakonshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS