13.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Interesuar

Etiketim: interesuar

Manjani: Rama i interesuar që të rritet çmimi i naftës, pasi...

0
Në një intervistë për RTV Ora, ish-ministri Ylli Manjani u shpreh se shteti ka instrumente dhe institucione për ta kuptuar abuzimin në treg.Sipas tij,...

Bale nuk dukej i interesuar të përfshihej në festë

0
Marrëdhëniet e tendosura të Gareth Bale me Real Madridin dhe tifozët e klubit kanë arritur një nivel të ri ditën e enjte kur klubi u shpall kampion për herë të 34-të...

“Nëse do isha Basha”/ Rama: I interesuar për dialog, s’bëhet me...

0
Kryeministri Edi Rama ia la derën e hapur për dialog kreut të PD, Lulzim Basha kur tha se po të ishte ai do kishte...

Fati nuk është i interesuar për një transferim te Man Utd

0
Sensacioni i Barcelonës, Ansu Fati, është i pavetëdijshëm për interesimin e Manchester United, dhe nuk po konsideron largimin nga ‘Camp Nou’. Mundo Deportivo raporton se...

Murrizi: Tre partitë kryesore nuk janë të interesuar për ndryshimin e...

0
Nën-kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Myslim Murrizi i ftuar në Open në Top Channel foli me tone të ashpra ndaj sistemit aktual zgjedhor. Murrizi tha...

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për Bruno Guimaraes

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Barcelona thuhet se...

Mediat belge raportojnë se disa investitorë janë interesuar për blerjen e...

0
City Football Group vazhdon të investojë në klube të futbollit anë e mbanë botës. Pronarët e Manchester Cityt deri më tani kanë në pronësi tetë...

Conte i interesuar për ribashkimin me Pogba

0
Antonio Conte është i interesuar për transferimin e Pogba tek Inter. Tjetër skuadër e Serie A është futur në garë për Pogba, duke rivalizuar kështu...

Zhegrova konfirmon: Chelsea është interesuar për mua

0
Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova, e ka pranuar se Chelsea dhe Wolves janë interesuar për të, vetëm pak pasi ky lajm u raportua nga...

Jeni të interesuar për shumë gjëra njëkohësisht? Mësoni çfarë do të...

0
Ju mund të besoni se ajo çfarë i veçon njerëzit e suksesshëm nga të tjerët, janë idetë e mira dhe fati. Mirëpo, sipas kërkimeve,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS