Ballina Etiketimet Integrimi i Shqipërisë

Etiketim: Integrimi i Shqipërisë

Ministrja e Jashtme gjermane: BE të mbajë premtimin për nisjen e...

0
Ministrja e Jashtme e Gjermanisë, Annalena Baerbock ka thënë sot se Bashkimi Evropian duhet të mbajë premtimin për nisjen e negociatave për anëtarësimin e...

Afera e inceneratorëve, integrimi evropian i Shqipërisë e kriza në Ukrainë,...

0
Mimi Kodheli, deputete e Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë dhe nënkryetare e Asamblesë Parlamentare të NATO-s në një intervistë ekskluzive me Deutche Welle...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24