24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hin

Etiketim: hin

Tayna: Hala shtyna me shtet, po thojnë kur don kjo hin...

0
Tayna zbulon pak nga kënga e re. Tayna kishte udhëtuar në Zvicër javë më parë dhe ky veprim i saj kishte bërë bujë në media...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS