32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hetimin

Etiketim: hetimin

Berisha: Hajduti mbron hajdutin! Rama sulmon SPAK për hetimin që po...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me sulmet e Edi Ramës ndaj SPAK, që sipas tij ka nisur hetimet për Ardian Dvoranin. Sipas...

A do kërkojë Berisha hetimin e Bashës nga SPAK? Ja si...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Lulzim Bashën duke u shprehur se ai ka procese hetimore me FBI-në, autoritetet belge dhe ndonjë qeveri tjetër ndërkombëtare.Në...

Gjekmarkaj për hetimin e Inceneratorëve: Dëshmitarët, belbezojnë, skuqen, zverdhen!

0
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Agron Gjekamrkaj, ka bërë një analizë të punës së Komisionit Hetimor për Inceneratorët. Ai shkruan se daljet televizive pa regji...

Qeveria britanike kritikohet për dështim në hetimin e ndërhyrjes ruse

0
Një komision parlamentar britanik kritikoi qeverinë për dështim në hetimin e ndërhyrjes ruse gjatë referendumit të vitit 2016, pavarësisht informacioneve”të besueshme” që tregonin se...

Mueller mbron hetimin ndaj Rusisë: Stone kreu krime federale

0
Ish-Prokurori i Posaçëm Robert Mueller mbrojti me forcë hetimin që ai ka kryer mbi lidhjet e mundshme mes Rusisë dhe zyrtarëve të fushatës presidenciale...

Vetëflijimi i nënë e bijë/ Prokuroria nis hetimin për disa dëshmitarë...

0
Prokuroria e Tiranës ka regjistruar procedim penal për shkaktim të vetëvrasjes nëne e bijë. E hetuar për këtë ngjarje është Blerta Josifi, e vetmja...

Prokuroria nis hetimin ndaj të gjitha sekteve fetare në Shqipëri, akuzë...

0
Tragjedia në familjen Josifi, Tiranë, ku u gjetën të vdekura nënë e bijë dhe vajza tjetër në gjendje të rëndë, ka bërë që Prokuroria...

Meta kritika për planin e integrimit: Qeveria ‘zhduk’ kushtin e BE...

0
Presidenti Ilir Meta ka publikuar këtë të premte sugjerimet dhe komentet e tij në lidhje me projekt planin e qeverisë për integrimin e vendit...

Dëshmitari në hetimin e Trump-it: Nuk mund të besoja çfarë po...

0
Shtëpia e Bardhë e ka sulmuar zyrtarin e vet më të lartë në Ukrainë pasi ai dëshmoi në një seancë të këtij rasti. Ky...

Trump i gatshëm të dëshmojë në hetimin për tërheqje

0
Presidenti i SHBA-së Donald Trump tha sot se ai mund të jetë i gatshëm të dëshmojë në hetimin e tërheqjes, megjithëse shtoi se nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS