23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harunin

Etiketim: Harunin

‘Vetëm i tillë nuk është’, Flori Mumajesi ka dy fjalë për...

0
Kantautori i njohur, Flori Mumajesi ka treguar prej vitesh se gëzon një miqësi shumë të ngushtë me dy artistët e tjerë, Klajdi Haruni dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS