33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hakmarrja

Etiketim: hakmarrja

Hakmarrja serviret e ftohtë.; tifozi i Milanit tallet keq me Calhanoglu

0
Një tifoz sicilian i Milanit, Danilo Quartarone, arriti para "Appiano Gentile" dhe veshi fanellën e vjetër të Hakan Calhanoglu (me kuqezinjtë) për të imituar...

“Familja e 26-vjeçares…”/ Jo vetëm hakmarrja, Hoxha zbulon pistën e re...

0
Gazetari Artan Hoxha ka komentuar arrestimin e 26 vjeçares Adiola Lakra, si autorja e tretë e  përfshirë në vrasjen e Hekuran Billës. Gazetari investigativ ka theksuar...

Çfarë është hakmarrja pornografike?

0
Ky është një realitet i trishtë, sidomos në Itali, por edhe në gjithë Europën mbarë! Ndryshe njihet si "Revenge Porn" dhe tashmë cilësohet si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS