37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hajrizi

Etiketim: Hajrizi

Akademi nderimi dhe mirënjohje për veprimtarin Mehmet Hajrizi

0
Akademi nderimi dhe mirënjohje për veprimtarin Mehmet Hajrizi.Sot do të mbahet akademi nderimi dhe mirënjohje kushtuar veprimtarit të shquar dhe udhëheqësit të Lëvizjes Kombëtare...

Në përvjetorin e nisjes së bombardimeve përkujtohen Latif Berisha dhe Agim...

0
Këtu e 23 vite më parë pikërisht në ditën e fillimit të fundit të pushtetit paramilitar dhe ushtarak serb në Kosovë kur nisin bombardimet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS