28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Gurmania

Etiketim: Gurmania

Pjesëmarrja e shefit të kuzhinës – Fejsal Demiraj në Autostradën Biennale,...

0
Fejsal Demiraj është shef kuzhine me renome botërore, i cili ka lindur dhe është rritur në New York, por rrënjët familjare i ka nga...

File pule e mbushur

0
The post File pule e mbushur appeared first on abc24.al.

Shpageta me kallamar

0
The post Shpageta me kallamar appeared first on abc24.al.

Torte për Shën Valentin

0
The post Torte për Shën Valentin appeared first on abc24.al.

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS