21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Gurëve

Etiketim: gurëve

Fshehje të ardhurash dhe hedhje të gurëve dekorativ në rrugë, gjobiten...

0
BERAT- Dy subjekte janë gjobitur për shkak se ushtronin aktivitet të paligjshëm në zonën e mbrojtur të malit të Tomorrit. Konkretisht strukturat e Drejtorisë...

Kurat natyrale kundër gurëve në veshka, ja ushqimet që duhet të...

0
Gurët në veshka përbëhen ose nga kripëra minerale ose nga kripëra të tjera acidike. Gurët formohen për shkaqe të ndryshme, ku përfshihen: ushqyerja e keqe,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS