31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grumbullim

Etiketim: grumbullim

Grumbullim kundër rregullave anti-Covid, procedohen 8 protestues të uzinës së Ballshit

0
Tetë protestues të uzinës së Ballshit, të cilët ishin pjesë e protestës para uzinës së Ballshit për të kërkuar rrogat e prapambetura janë proceduar...

Shqipëria U17, grumbullim 4-ditor

0
Shqipëria U17, grumbullim 4-ditor. Ekipet e moshave të Shqipërisë kanë nisur grumbullimin. Shqipëria U17 u grumbullua sot dhe do të jetë nën urdhërat e trajnerit...

Asprilla kujton kohën te Parma: Në grumbullim me 5-6 femra. Një...

0
Kurrë banal dhe gjithmonë argëtues me sjelljet dhe mënyrat e tij. Tino Asprilla ka befasuar të gjithë përsëri. Këtë herë e ka bërë duke...

Aktivitete për grumbullim fondesh në pronat e presidentit Trump

0
Presidenti amerikan Donald Trump mori pjesë në dy aktivitete për grumbullim fondesh këtë javë, duke siguruar miliona dollarë për fushatatën Trump 2020 dhe atë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS