24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grumbull

Etiketim: grumbull

Çfarë po ndodh tek Infektivi, njerëzit grumbull në oborr

0
Sot është regjistruar një rekord i ri në Shqipëri, pasi ka shkuar në 117 numri i personave që kanë rezultuar pozitiv me COVID 19...

“Kemi parë fotot e arkivolëve grumbull…”, Skënder Brataj apel të fortë...

0
Çdo epidemi, çdo pandemi që ka kaluar njerëzimi ka pasur një fillim dhe një fund. E njëjta gjë do të ndodhi edhe me këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS