18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjurmimi

Etiketim: gjurmimi

Mjeku i njohur: Nuk presim ulje drastike të rasteve me COVID-19,...

0
Andi Koraqi, shefi i Laboratorit te Mikrobiologjisë në QSUT, njëkohësisht dhe anëtar i grupit të ekspertëve anti-covid deklaroi se me rritjen e rasteve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS