fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gabimin

Etiketim: gabimin

Basha: Protesta të menjëhershme/ “Nuk e përsëris më gabimin e 3...

0
Në 3 vjetorin e marrëveshjes politike me kryetarit socialist, Lulzim Basha ripërsëriti meaculpan bashkë me zotimin se mes tij dhe Edi Ramës nuk do...

Basha: Protesta të menjëhershme/ “Nuk e përsëris më gabimin e 3...

0
Në 3 vjetorin e marrëveshjes politike me kryetarit socialist, Lulzim Basha ripërsëriti meaculpan bashkë me zotimin se mes tij dhe Edi Ramës nuk do...

E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në...

0
E vogla e shtëpisë në familjen Zenelaj, duket se ka një ankesë për babain e saj të famshëm, dhe nuk ka nguruar aspak t’ja...

Tahiri: SHBA, presion Gjykatës/ Ish ministri tregon gabimin e madh me...

0
“Me vlen më shumë drejtësia se sa kjo histori, se sa partia”, është shprehur ish-ministri, Sajmir Tahiri. Në daljen e tij të parë pas vendimit...