fbpx
19 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fundjavë

Etiketim: Fundjavë

Plane për fundjavë? Mësoni më parë ç’rezervon moti për dy ditët...

0
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka publikuar parashikimin e motit për dy ditët në vazhdim. Sipas asaj që raporton SHMU, ditën e shtunë moti parashikohet me kthjellime dhe...

Këtë dimër nuk do të ketë makina në fundjavë, Rama tregon...

0
Java që vjen do të jetë e fundit e ‘izolimit’ për qytetarët e Shqipërisë që banojnë në zonat e ‘kuqe’. Të hënën e ardhshme...

Lukova e ” boshatisur”, fshati turistik pa vizitorë e plazhistë këtë...

0
Fundi i muajit maj e ka gjetur Lukovën të boshatirus si asnjë vit tjetër nga turistët, veçanërisht ata të huaj. Banorët e zonës shprehen...

Fundjavë në izolim/ Ç’duhet të kemi parasysh për sot dhe nesër

0
Edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç...

Ja si do të jetë lëvizja këtë fundjavë!

0
Kryeminstri Edi Rama i dha fund hamendësimeve, e bashkë me to, edhe shpresave se këtë fundjavë do të ketë lëshime të tjera. Ai sqaroi...

Covid-19, Rama: Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se atje kjo fundjavë do të vijojë njësoj si ajo që kanë lënë pas. “Kjo fundjavë...

Almeda nga Turqia: Gjithë kohës në shtëpi, ndalohet lëvizja në fundjavë

0
Shqiptarët nëpër botë tregojnë se si shtetet ku jetojnë kanë marrë masat ndaj koronavirusit. Almeda Abazi e cila tashmë jeton në Turqi me bashkëshortin...

Fundjavë nën rrezet e diellit, prezantuesja seksi josh sërish fansat nga...

0
Prezantuesja bukuroshe e futbollit shqiptar Leila Kraja ka treguar dhe njëherë linjat e saj joshëse. Teksa vendi ka hyrë në fundjavën e izolimit, Leila ka...

Policia Rrugore ben ‘namin’ ne fundjave, per 48 ore 186 patenta...

0
Policia Rrugore ka vijuar kontrollet e forta në terren duke gjobitur mijëra shoferë e pezulluar dhjetëra patenta. Zyrtarisht mësohet se gjatë 48 orëve...

Fundjavë e këndshme për Vesa Lumën dhe familjen e saj

0
Vesa Luma po kalon të shtune të këndshme pranë më të dashurve të saj. Vesa Luma ka pak muaj që lëshoi Prishtinën për të jetuar...