fbpx
23 C
Tirana
E hënë, 10 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Faqja

Etiketim: faqja

“Shqipëria, e bukura e Ballkanit”, faqja e njohur turistike: Ja destinacionet...

0
"Një vend i vogël i vendosur në Gadishullin Ballkanik në Jug dhe Juglindje të Evropës. Ai ka shumë kështjella dhe zona arkeologjike. Edhe pse...

Faqja e internetit që gjurmon përhapjen e COVID-19 në botë

0
17 vjeçari Avi Schiffmann ka ndërtuar një nga faqet më popullore në internet për gjurmimin e koronavirusit. Faqja e tij në internet ka rreth...

Sellma e ka “lidh me të fortit”, i komenton faqja 22...

0
Grimerja e njohur Sellma njihet për talentin e saj për grimin, madje ajo ka marrë vëmendjen edhe jashtë trojeve shqiptare shkaku i talentit të...

Sellma e ka “lidh me të fortit”, i komenton faqja 22...

0
Grimerja e njohur Sellma njihet për talentin e saj për grimin, madje ajo ka marrë vëmendjen edhe jashtë trojeve shqiptare shkaku i talentit të...

Trump: Kartelet meksikane të drogës të fshihen nga faqja e dheut

0
Presidenti amerikan, Donald Trump, tha se kartelet meksikane të drogës “duhet të fshihen nga faqja e dheut”, pasi që pjesëtarët e një bande dyshohet...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS