Ballina Etiketimet Ekipeve

Etiketim: ekipeve

Ndihmoi Rusinë në pushtimin e Ukrainës, UEFA iu bën gjëmën ekipeve...

0
Asnjë përballje deri në dispozita të reja, për të garantuar sigurinë e ekipeve dhe lojtarëve. Sot në mëngjes, Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s vendosi që...

Shulku mbledh trajnerët e ekipeve kombëtare

0
Trajnerët e të gjitha ekipeve kombëtare zhvilluan sot një mbledhje në ambientet e FSHF-së, ku ishin të pranishëm edhe Sekretari i Përgjithshëm, Ilir Shulku...

Krerët e FFK-së takuan trajnerët dhe stafin mjekësor të ekipeve Kombëtare

0
Kryetari i FFK-së Agim Ademi, anëtari i KE-s, Ilaz Mjaku dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu, sot, kanë zhvilluar një takim me trajnerë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24