22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efikase

Etiketim: efikase

12 shprehitë e ndërmarrësve efikasë

0
Ka disa angazhime të vogla por kyçe që ndërmarrësit efikasë i praktikojnë në rutinën e tyre ditore të cilat ju ndihmojnë atyre të dallohen...

Erëza e cila është treguar shumë efikase në luftën kundër diabetit...

0
Aq sa është e mirë në luftën kundër sëmundjes, po aq është efikase edhe në preventivën e diabetit të tipit 2 Turmeriku (shafrani Indian), është...

Bill Gates, pesimist për krijimin e vaksinës: Mund të mos jetë...

0
Themeluesi i Microsoft-it, Bill Gates paralajmëroi se vaksina kundër koronavirusit mund të mos jetë shumë efikase si barrierë për përhapjen e infektimit. Në një...

Efikase kundër baktereve dhe njollave. Në guacën e tualetit hidhni një...

0
Mbase ju tingëllon çmenduri, mirëpo vërtet ia vlen A e dini që disa njerëz në mbrëmje hedhin një thelb hudhre në guacën e WC-së dhe...

Bartja e maskave të reja: Çfarë do të jetë shumë më...

0
Shkencëtarët tani thonë që ata mund t’i zëvendësojnë maskat për fytyrë si zgjidhje më shumë se të rehatshme dhe efikase kundër pandemisë së coronavirusit –...

Tri ushtrime të fuqishme dhe efikase të cilat për 30 ditë...

0
Thonë që 98 për qind e femrave vuajnë nga celuliti dhe lëvorja e portokallit, ndërkaq krahas ushqimit të pashëndetshëm dhe gjenetikës, ekspertët theksojnë që...

Zbulohet dieta më e mirë dhe efikase për të humbur peshë

0
Duket e vështirë të përcaktohet se cila është dieta më e mirë midis shumë ekzistueseve: një revistë shkencore e gjeti atë dhe është gjithashtu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS