18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efektin

Etiketim: efektin

Tiranë/ Drejtonin automjetet nën efektin e drogës, arrestohen tre persona

0
Shkon në 21 numri i drejtuesve të mjeteve që kanë rezultuar nën efektin e drogave, pas testimit me aparatin AquilaScan. Shtetasit me iniciale S. K.,...

Drejtonin mjetin nën efektin e alkoolit, dhjetëra patenta të pezulluara në...

0
Policia Rrugore e Elbasanit ka vijuar punën për kapjen dhe ndëshkimin e personave që nuk zbatojnë rregullat e qarkullimit rrugorë.Pas kontrolleve me radarë dhe...

Përplas prindërit dhe foshnjën! Tiranë, aksidenti nën efektin e drogës ndodhi...

0
Rreth orës 13.00  të kësaj të diele një çift bashkëshortësh 43 dhe 47 vjeç së bashku me fëmijën 3 muajsh në karrocë tentuan të...

Drejtonin automjetin nën efektin e drogës, arrestohen 4 shoferë brenda javës!...

0
Policia e Shtetit ka bërë bilancin e javës që lamë pas ku kanë rënë në pranga 124 persona. Janë zhvilluar 17 operacione policore, 7...

Në skanerin e “AquilaScan”, pranga 21-vejcarit në Tiranë, drejtonte makinën nën...

0
Policia Rrugore e Tiranës vë në pranga një tjetër shtetas që drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike.Konstatimi u krye përmes aparatit AquilaScan, ku...

Afrim Muçiqi: Mbyllja nga ora 21:00 e palogjikshme, virusi e ka...

0
Këngëtari i njohur shqiptar Afrim Muqiqi ka qenë një nga ata që nuk janë pajtuar me privimin e të drejtës për të ushtruar veprimtarinë...

Kthejnë përbys lokalin pas konfliktit nën efektin e pijeve alkoolike, 1...

0
Një konflikt nën efektin e pijeve alkoolike i ka kushtuar lirinë 30 vjeçarit  Eno Boçi në Gramsh i cili është arrestuar. Sëbashku me një 31...

Përdorimi i telefonave ju përkeqëson dhimbjen e kokës, ndikon edhe në...

0
Nëse mendoni se koha e kaluar në telefon kontribuon në dhimbjen e kokës keni shumë të drejtë. Sipas studimit të botuar në American Academy of...

Rriteni efektin e pompave duke i përmirësuar këto tri gabime të...

0
Pompat janë të shkëlqyeshme për të ndërtuar forcë në pjesën e epërme të trupit, pasi që gjatë performimit të tyre, ato i angazhojnë disa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS