21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eduki

Etiketim: eduki

Muzhaqi tejçon zërin e rinisë shqiptare në OKB: Parandalimi i krimit...

0
Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, New York, SHBA, në debatin e nivelit të lartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS