34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eduartgrishaj

Etiketim: eduartgrishaj

Arbana Osmani shtatzënë, konfirmon që Eduart Grishaj do të bëhet baba!...

0
Kanë lindur të dy në të njëjtën datë, 7 maj dhe sot kanë një arsye më shumë për të festuar… Pasi kanë bërë gëzuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS