32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ebolan

Etiketim: Ebolan

Reportazh fotografik nga Kongo teksa vendi lufton si koronavirusin dhe Ebolan

0
Një projekt i përbashkët bashkëpunimi online po dokumenton sfidat në Republikën Demokratike të Kongos teksa vendi përballet me epidemitë e Covid-19, fruthit dhe Ebola...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS