32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E reja

Etiketim: e reja

“Shisja edhe trupin të siguroja një dozë”/ E reja nga Tirana...

0
“Gabimet harrohen atëherë kur gjendet forcë për ti pranuar dhe për t’u ringritur”. Ky është mesazhi që vjen nga një e re nga Tirana...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS