21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E pleherave

Etiketim: e pleherave

-Po ti qenke nona e inceneratorëve! – Jo, jam nona e...

0
Pas çiftit të  moshuarve, Rruzhdije dhe Shkëlqim Meta për Merita Hajdari situata sa vjen e bëhet më e rëndë pasi ata rezulton ‘pronare’  e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS