21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E mitura

Etiketim: e mitura

Arrestohet babai monstër në Kavajë, si abuzoi seksualisht me dy vajzat...

0
Është arrestuar babai monstër në Kavajë, i cili kishte abuzuar seksualisht me dy vajzat e tij të mitura. Policia ka njoftuar se ka ndaluar shtetasin...

Zhduket e mitura në Sarandë, vëllai i saj “ngre në këmbë”...

0
Një 17- vjeçare është zhdukur në Sarandë. Denoncimi në polici është bërë nga vëllai i saj, shtetasi me iniciale R. V., 27 vjeç, ku shprehet...

E rëndë! E mitura në Lushnje plagos me thikë vëllain e...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, pasi dyshohet se 17 vjeçare ka goditur me thikë vëllain e saj. I plagosuri ndodhet në spital,...

“Shkova për t’u rrëfyer…”/ Tronditëse në Greqi, prifti përdhunon të miturën...

0
Një ngjarje tronditëse është zbardhur në kryeqytetin grek ku një e mitur është përdhunuar nga prifti. Mediat greke kanë nxjerrë detaje nga ngjarja dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS