34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyfisht

Etiketim: dyfisht

‘Fluturon’ 36-vjeçari mbi motoçikletë, bën salto të dyfishtë në 135 metra...

0
Kjo video është postuar direkt në profilin e Red Bull France në Instagram. Kujdes, sepse kjo video mund të mos jetë e përshtatshme për njerëzit...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje të dyfishtë të mbetur...

0
Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale "Vrasja e dyfishtë", e mbetur në tentativë. është kapur nga policia në Berat.Aleksandër Agaçi,...

Vrasje e dyfishtë në Korçë! Vritet në shtëpi nusja dhe vjehrra

0
Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur këtë të shtunë pasdite në Korçë, ku viktima kanë mbetur dy gra.Ngjarja ka ndodhur në Progër, rreth orës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS