23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyfishon

Etiketim: dyfishon

​SHBA dyfishon fondet për vaksinën anti-Covid-19

0
Shtetet e Bashkuara kanë dyfishuar investimet financiare në total prej afro 1 miliard dollarëve për të zhvilluar një vaksinë të mundshme antiCovid-19 të zhvilluar...

Braithwaite dyfishon epërsinë e Barcelonës

0
Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Mallorcas. Mysafirët fillimisht kaluan në epërsi në minutën e parë përmes Vidalit. Kurse pas asistimit të...

Dortmundi dyfishon epërsinë në derbin

0
Dortmundi dyfishon epërsinë në derbin kundër Schalkes. Dortmundi ka arritur ta dyfishojë epërsinë në 2:0 në derbin kundër Schalke ’04, ndeshje kjo që po zhvillohet...

Dua Lipa dyfishon pasurinë në një vit, kaq janë milionat në...

0
Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë. Ka vetëm pak ditë që ka publikuar albumin “Future Nostalgia”, dhe ka rezultuar një sukses...

Duhani e dyfishon rrezikun e depresionit

0
Konsumimi i cigares mund të ndikoj në zhvillimin e depresionit dhe skizofrenisë. Kjo sipas një studimi të fundit, shkruan Dailymail, transmeton Gazeta Express. Ekspertët nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS