32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyfishohen

Etiketim: Dyfishohen

Dyfishohen aplikimet nga shqiptarët për azil në janar-shkurt 2022, Franca destinacioni...

0
Hapja e rrugëve ka rikthyer dhe "dëshirën" e shqiptarëve për t'u larguar nga vendi.Të dhënat e publikuara nga Eurostat tregojnë se në janar-shkurt të...

​Dyfishohen rastet e reja me koronavirus në Shqipëri

0
Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 1188 testime, nga të cilat 87 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ka bërë të...

OBSH: Dyfishohen rastet me COVID në botë, vetëm gjatë 6 javëve...

0
Organizata Botërore e Shëndetësisë njoftoi të premten se numri i përgjithshëm i rasteve me COVID-19 në të gjithë botën u dyfishua gjatë gjashtë javëve...

COVID-19/ Dyfishohen grupet e inspektimit në zonat bregdetare, Manastirliu nga Durrësi:...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se janë dyfishuar grupet e inspektimit në zonat bregdetare për zbatimin e masave dhe...

Masat anti-COVID, dyfishohen grupet e kontrollit në vijën bregdetare, Veliu: Ndëshkim...

0
TIRANE-Institucionet shtetërore kanë dyfishuar grupet e kontrollit në terren për inspektim në zonat turistike. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu në...

Covid-19 në Shqipëri/ Dyfishohen rastet e reja brenda 24 orëve të...

0
Është rritur numri i rasteve të reja nga Covid-19 në Shqipëri. Burime për Top Channel bëjnë me dijeni se gjatë 24 orëve të fundit janë...

Dyfishohen kapacitetet e reanimacionit në spitalin e Elbasanit, Manastirliu: Fuqizojmë terapitë...

0
“Dyfishojmë kapacitetet e terapisë intensive në spitalin e Elbasanit dhe forcojmë rrjetin e reanimacioneve në spitalet rajonale jo vetëm për t’ju përgjigjur situatës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS