25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dybalas

Etiketim: Dybalas

Sarri e pranon: Diçka ka ndryshuar mes Ronaldos dhe Dybalas

0
Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala kanë mësuar të punojnë së bashku pas shënimit të golave, sipas trajnerit të Juventus, Maurizio Sarri. Ronaldo dhe Dybala të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS