20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duhan

Etiketim: duhan

Shtohet numri i të miturve që konsumojnë alkool dhe duhan

0
Pavarësisht faktit se alkooli është i ndaluar për personat nën 18 vjeç, kjo nuk e ndalon konsumin nga kjo grupmoshë.Ata kanë gjetur mënyra kreative...

Sneijder: Mou e dinte që pinim duhan, Balotellin e poshtëroi në...

0
Eshtë folur shumë për mënyrën se si Jose Mourinho e menaxhon dhomën e zhveshjes, për problemet që ka pasur me disa prej lojtarëve të...

​31 maji, Dita Botërore pa Duhan

0
Çdo vit në 31 maj, Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) dhe partnerët organizojnë Ditën Botërore pa Duhan. Qëllimi i kësaj dite është rritja e ndërgjegjësimit...

Vjen një lajm i keq për gratë që po pinë duhan

0
Gratë duhanpirëse rrezikojnë tetë herë më shumë sesa ato që nuk e bëjnë një gjë të tillë të zgjerojnë aortën e barkut. Ky pohim vjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS