32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dubova

Etiketim: Dubova

Shkenda Dubova ndahet nga i fejuari i saj, Labi

0
Shkenda dhe Labi i kanë dhënë fund fejesës. Ka qenë 11 prilli i vitit 2018 kur këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova, i ka dhënë fund...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS