34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dren

Etiketim: Dren

E mbajti të fshehtë prej 1 viti, Dren Abazi flet për...

0
I ftuar në studion e emisionit “E Diell”, ishte këngëtari Dren Abazi. Me një kitarë në dorë dhe me zërin e ëmbël, Dreni lumturoi për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS