15 C
Tirana
Saturday, November 30, 2019
Ballina Etiketimet Devollit

Etiketim: Devollit

Pyjet e Devollit “pushtohen” nga flaket, zjarr masiv dhe fisheke qe...

0
DEVOLL Merr përmasa më të mëdha dhe intensifikohet zjarri në masivet pyjore të Nikolicës. Flakët e...

Zjarr masiv ne pyjet e Devollit – Lajmi i Fundit

0
Një vatër zjarri ka rënë ditën e sotme në fshatin Nikolicë të rrethit të Devollit. Mësohet se deri tani është djegur...

MOST POPULAR

HOT NEWS