fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dëmtuara

Etiketim: dëmtuara

Thuaj lamtumirë flokëve të dëmtuara vetëm me vajra esencial

0
Një nga gjërat më frustruese kur përpiqemi të rrisim flokët shëndetshem janë majat e ndara të tyre. Stilimi i vazhdueshëm i flokëve dhe ngjyrosja e ...

Ilaçi për flokët e dëmtuara: Mjaltë e kokos dhe problemi zgjidhet...

0
Vajzat shpeshherë janë të gatshme të shpenzojnë shumë para dhe kohë për ta ruajtur bukurinë. Por, jo shumë femra e din se është e mundur...

Tirane/ Nis rindertimi i banesave te demtuara nga termeti

0
Pak ditë pas tërmetit të 21 shtatorit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, vizitoi një nga shtëpitë më të dëmtuara prej lëkundjeve të...

Vodafone financon rehabilitimin e shkollave të dëmtuara – Lajmi i Fundit

0
Vodafone Albania i përgjigjet emergjencës humanitare të shkaktuar nga tërmeti, që goditi Shqipërinë qëndrore, dy javë më parë. Pas vlerësimit të dëmeve,...

Nis rindërtimi i shtëpive të dëmtuara nga tërmeti në Picallë –...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar se të gjitha shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti i 21 shtatorit do të rindërtohen dhe...

Nis rindërtimi i shtëpive të dëmtuara nga termeti në Ndroq dhe...

0
Ka nisur rindertimi i shtëpive te dëmtuara nga tërmeti. Pas vizitës së kryebashkiakut Erion Veliaj në familjet e Shpëtim Dardhës në “Lagjen e Re”...

Tërmeti, nisin matjet për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara në Ndroq...

0
Shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti kanë filluar që të rindërtohen. Menjëherë pas vizitës së kryebashkiakut Erion Veliaj në familjet e Shpëtim Dardhës në “Lagjen...

Tërmeti, Rama: Lëkundjet nuk ishin fatale, të fokusohemi tek familjet e...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama pasi dëgjoi raportimet e ministrave për gjendjen e krijuar pas tërmeteve, bëri apel që të vijohet puna me identifikimin...

MM bën bilancin e termetit, Xhacka: Banesa e pallate të dëmtuara...

0
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka ka bere nje bilanc te termetit ne gjithe vendin. Ajo konfirmoi se ka pasur demtime banesash e pallatesh ne...