14.2 C
Tirana
Wednesday, November 13, 2019
Ballina Etiketimet Dashures

Etiketim: dashures

Liam Payne flet pas pretendimeve për moshën e të dashurës së...

0
Liam Payne ka reaguar pas pretendimeve se e dashura e tij Maya Henry ishte vetëm 17 vjeç kur filluan së pari të takohen. Ka pasur...

Polici dhe i dashuri shkojnë njëherësh në banesën e të dashurës,...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e...

Polici dhe i dashuri shkojnë njëherësh në banesën e të dashurës,...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e...

I riu merret peng per numrin e ish te dashures, historia...

0
Ky është Marius Ramushi, një i ri që është rrembyer për disa minuta nga katër persona, për shkakun paradoksal. Mariusi u mbajt peng ditën e...

MOST POPULAR

HOT NEWS