fbpx
19 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dashures

Etiketim: dashures

Ronaldo i lumtur pranë djalit dhe të dashurës nga Madeira

0
Cristiano Ronaldo padyshim se është një nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit. Përpos suksesit të tij në fushën e gjelbër, ai është...

Pozat e ‘nxehta’ të të dashurës së Ronaldos lënë pa fjalë!

0
Georgina Rodriguez fitoi famë falë lidhjes me futbollistin Cristiano Ronaldo. Por, bukuroshja latine njihet edhe për super format  e saj e për të cilat stërvitet...

Pozat e ‘nxehta’ të të dashurës së Rolandos lënë pa fjalë!

0
Georgina Rodriguez fitoi famë falë lidhjes me futbollistin Cristiano Ronaldo. Por, bukuroshja latine njihet edhe për super format  e saj e për të cilat stërvitet...

Liam Payne krah të dashures bukuroshe

0
Ata e mbrojtën me forcë lidhjen e tyre në mediat sociale në fillim të kësaj jave. Dhe Liam Payne dhe e dashura e tij, Maja...

I propozon të dashurës për martesë duke bërë sërf, unaza përfundon...

0
Një burrë i ka propozuar të dashurës duke u ulur në gjunjë në mbi tavolinën e sërfit. Lauren Oiye i tha “po” përpara se Chris...

Liam Payne flet pas pretendimeve për moshën e të dashurës së...

0
Liam Payne ka reaguar pas pretendimeve se e dashura e tij Maya Henry ishte vetëm 17 vjeç kur filluan së pari të takohen. Ka pasur...

Polici dhe i dashuri shkojnë njëherësh në banesën e të dashurës,...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e...

Polici dhe i dashuri shkojnë njëherësh në banesën e të dashurës,...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e...

I riu merret peng per numrin e ish te dashures, historia...

0
Ky është Marius Ramushi, një i ri që është rrembyer për disa minuta nga katër persona, për shkakun paradoksal. Mariusi u mbajt peng ditën e...