8 C
Tirana
Wednesday, November 27, 2019
Ballina Etiketimet çeljen

Etiketim: çeljen

Meta: Marrja e Presidences sev BE nga Kroacia, mundesi e shtuar...

0
Presidenti Ilir Meta e ka parë me shumë optimizëm për çeljen e negociatave të vendit, marrjen e Presidencës së BE nga...

Nga çeshtja e ‘Detit’ tek qendrimi per çeljen e negociatave, Rama...

0
Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në samitin mes BE-së dhe vendeve arabe që po mbahet në Athinë. Mësohet se...

Keshilli i Ambasadoreve shqiptare thirrje për çeljen e negociatave te anetaresimit...

0
Këshilli i Ambasadorëve shqiptarë iu bashkohet thirrjeve drejtuar vendeve anëtare që njëzëri të miratojnë çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë...

MOST POPULAR

HOT NEWS