fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet çeljen

Etiketim: çeljen

Soreca: GjK-ja funksionale kusht për çeljen e negociatave, vlerësimi i kandidatëve...

0
Ambasadorja e ShBA, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca ishin paraditen e sotme (30 qershor) në Gjykatën Kushtetuese. Takimi vjen pak kohë...

​Cakaj: S’ka datë për çeljen e negociatave me BE-në, duhet të...

0
Nuk ka ende një datë të saktë për hapjen e negociatave të BE-së me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Për këtë shteti shqiptar duhet...

Meta: Marrja e Presidences sev BE nga Kroacia, mundesi e shtuar...

0
Presidenti Ilir Meta e ka parë me shumë optimizëm për çeljen e negociatave të vendit, marrjen e Presidencës së BE nga...

Nga çeshtja e ‘Detit’ tek qendrimi per çeljen e negociatave, Rama...

0
Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në samitin mes BE-së dhe vendeve arabe që po mbahet në Athinë. Mësohet se...

Keshilli i Ambasadoreve shqiptare thirrje për çeljen e negociatave te anetaresimit...

0
Këshilli i Ambasadorëve shqiptarë iu bashkohet thirrjeve drejtuar vendeve anëtare që njëzëri të miratojnë çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS