32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Budines

Etiketim: Budines

Justifikimi i Edmond Budinës: Infektimi me COVID 19 e ka zanafillën...

0
Aktori Edmond Budina ka reaguar për News24 pas lajmit se ai ishte pozitiv me COVID-19 edhe pse vetë konfirmon që nuk ka asnjë shenjë...

Avokati Lapaj bën deklaratën e fortë: Robert Budinës i është vënë...

0
Në Open në Top Channel u fol për shembjen e Teatrit Kombëtar. Avokati i njohur, Adriatik Lapaj hodhi akuza të rënda ndaj forcave të...

Braimllari: Policia shoqëroi në mënyrë të pakuptimë ish deputetët e LSI,...

0
Ish deputeti dhe Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së Endrit Braimllari ka folur pasi doli nga ambientet e komisariatit nr.2. Në një lidhje për Ora News,...

Rama nga Twitteri i drejtohet Budines: Nuk ndal dot askënd të...

0
Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në twitter i drejtohet Edmond Budinës. Nder te tjera Rama akuzon aktoret qe donin te mbronin teatrin se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS