23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brooklyn

Etiketim: Brooklyn

Victoria Beckham mori vëmendje me një gjerdan ari në dasmën e Brooklyn dhe Nicola Peltz, i cili k…

Victoria Beckham mori vëmendje me një gjerdan ari në dasmën e...

0
Ajo mori komplimente të shumta për stilin e saj elegant në dasmën luksoze të djalit të saj të madh, Brooklyn me Nicola Peltz.Dhe ekspertët...

Një dasmë tradicionale hebraike, Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij...

0
Çifti po planifikon një martesë tradicionale hebraike, pasi nusja, Nicola Peltz, është vajza e miliarderit hebre, ndërsa babai i Brooklyn, David Beckham dhe gjyshi...

Qindra shqiptarë tubim në mbrojtje të policisë së Nju Jorkut në...

0
Qindra shqiptarë kanë dalë në një tubim në mbështetje të policisë së Nju Jorkut në Bay Ridge Brooklyn. Ka qenë nisma Rrënjët Shqiptare që...

Familja Beckham konfirmon fejesën e Brooklyn Beckham

0
Brooklyn Beckham e ka konfirmuar fejesën e tij me Nicola Peltz. Përmes një foto të postuar në rrjete sociale Beckham ka shkruar se para dy...

Victoria Beckham ndihet gjysmake pa të birin Brooklyn

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Kreatorja mezi pret...

Victoria Beckham e mërzitur pasi kaloi izolimin larg djalit të saj...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Familja Beckham kanë...

‘Çapkëni’ i familjes Beckham, Brooklyn i preferuari i modeleve

0
Brooklyn Beckham ka filluar një lidhje të re me modelen e njohur. Brooklyn Beckahm para pak javëve i dha fund lidhjes disa mujore me modelen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS