24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brian

Etiketim: Brian

Megan Fox del publikisht me Machine Gun Kelly, pas ndarjes me...

0
Aktorja e njohur Megan Fox ka qenë aktuale në media rozë, për shkak të ndarjes së saj me bashkëshortin, Brian Austrin Green. Ditë më parë...

Kitaristi i grupit “Queen” Brian May kishte pësuar sulm serioz në...

0
Kitaristi i grupit “Queen”, Brian May, e ka bërë të ditur lajmin se ishte dërguar me urgjencë në spital pasi ka pasuar sulm në...

Thuhet se Megan Fox tradhëtoi: Ja ç’mendon Brian rreth këtyre thashethemeve!

0
‘Nuk dua të më quajnë si viktimë sepse nuk jam i tillë’; kështu është shprehur ish-bashkëshorti i Megan Fox për thashethemet e fundit se...

Megan Fox ndahet nga Brian Austin Green

0
Ajo që është spekuluar në media në javët e fundit ka dëshmuar se është e vërtetë. Pas dhjetë vjetësh martesë, çifti Megan Fox dhe Brian...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS