32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bregun

Etiketim: Bregun

Zgjedhja e presidentit/Balla: Keqardhje që opozita nuk propozoi Majlinda Bregun si...

0
Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla deklaroi mbrëmjen e djeshme se ndjen keqardhje që opozita nuk propozoi emrin e Majlinda Bregut për...

Pluhuri i verdhë në bregun e detit, eksperti: Mund të jetë...

0
Teksa shumë pushues kanë zgjedhur që në këto temperature të larta, të pushojnë pranë detit, janë përballur me një fenomen të pazakontë.Bregdeti i Shëngjinit...

Pluhuri i verdhë në bregun e detit në Shëngjin, eksperti: Mund...

0
Teksa shumë pushues kanë zgjedhur që në këto temperature të larta, të pushojnë pranë detit, janë përballur me një fenomen të pazakontë.Bregdeti i Shëngjinit...

A do ta votonte Majlinda Bregun për presidente? Përgjigjet Fatmir Mediu

0
Kryetari i PR, Fatmir Mediu i ftuar në "Log."  ka komentuar procesin e zgjedhjes së Presidentit të reublikës.I pyetur nëse do të votonte Majlinda bregun...

FOTO/ Peshkaqenët “zaptojnë” bregun, tmerrohen pushuesit…

0
Pushuesit në plazhin Almadrava të Spanjës, janë kërcënuar nga prezenca e tre peshkaqenëve. Familjarët janë parë të trembur nga kjo skenë dhe e kanë...

Protesta në Gaza për planet e aneksimeve të Izraelit në Bregun...

0
Palestinezët në Rripin e Gazës protestuan dje për të refuzuar planin Izraelit për aneksimin e disa territoreve të pushtuara në Bregun Perëndimor. Të organizuar...

Cakaj takim me Majlinda Bregun në Sarajevë: Diskutuam rreth zhvillimeve të...

0
Gjatë qëndrimit të tij në Sarajevë, Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Sekretaren e Përgjithshme...

Kessie ka ngecur në Bregun e Fildishtë, Milani “e lë aty”!...

0
Franck Kessie ka ngecur në Bregun e Fildishtë dhe ende nuk ka asnjë sinjal se mund të kthehet në Itali dhe Milano, për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS