24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Box 3

Etiketim: Box 3

7 gjërat që ngjyra e urinës tuaj po përpiqet t’ju tregojë...

0
Mund të tingëllojë e çuditshme, por sa herë që shkoni në tualet keni mundësinë të kontrolloni shëndetin tuaj. Duke kontrolluar ngjyrën e urinës suaj,...

Farat e linit, vetia kundër qelizave të dëmshme tumorale

0
Shëndeti i zemrës: Farat e linit dhe çaji i tyre përmban acide yndyrore polio-të-pangopura Omega 3 dhe Omega 6, bashkë me disa përbërës biologjikë...

Pse nuk duhet të mbani urinën për një kohë të gjatë?

0
Mbajtja e urinës për periudha shumë të gjata kohore mund të dobësojë muskujt e fshikëzës dhe të çojë në probleme të tilla si mosmbajtja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS