22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boshatisur

Etiketim: boshatisur

“Kriza e sheqerit”, marketet me rafte të boshatisur: Jo më shumë...

0
Pas vajit radhën për t’u racionuar e ka sheqeri, sipas një vëzhgimi të kryer nga Gazetari.al  në markete dhe supermarkete të kryeqytetit  në disa prej...

Lukova e ” boshatisur”, fshati turistik pa vizitorë e plazhistë këtë...

0
Fundi i muajit maj e ka gjetur Lukovën të boshatirus si asnjë vit tjetër nga turistët, veçanërisht ata të huaj. Banorët e zonës shprehen...

Lojtarët e Dortmundit festuan triumfin 4-0 ndaj Schalkes përballë murit të...

0
Lojtarët e Borussia Dortmundit festuar triumfin 4-0 ndaj Schalkes përballë murit të verdhë, duke vazhduar traditën e tyre edhe pse stadiumi ishte bosh. Erling Haaland...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS