34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boronicave

Etiketim: boronicave

Përfitimet shëndetësore nga konsumi i përditshëm i boronicave

0
Boronicat përmbajnë vitamina C, E dhe A dhe vitamina B komplekse. Ato i përmbajnë mineralet bakër, selen, zink, hekur, magnez, mangan dhe kalium.Ato janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS