21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bojkotimi

Etiketim: Bojkotimi

Hoti si kryeministër/ Mustafa: Bojkotimi i Vjosa Osmanit dhe Albin Kurti...

0
Pas marrjes së detyrës si kryeministër i Kosovës të Avdullah Hotit, ka reaguar kreu i LDK, Isa Mustafa për mos dorëzimin e detyrës nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS