22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bobby Brown

Etiketim: Bobby Brown

Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së tij me Whitney Houston

Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së...

0
Vite pas vdekjes së Whitney Houston, ish-bashkëshorti i saj, Bobby Brown, ka vendosur të bëjë një sërë zbulimesh për jetën e tyre seksuale dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS