24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bllakon

Etiketim: Bllakon

Përfundon seanca për Alqi Bllakon, ish-deputeti i PS kërkon lirimin nga...

0
Apeli i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar shqyrton këtë të shtunë kërkesën e bërë nga ish-deputeti socialist Alqi Bllako për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS