23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Bledi Çuçi

Etiketim: Bledi Çuçi

Finalja e Ligës së Konferencës në Tiranë, ministri i Brendshëm i...

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi u bëri thirrje sot qytetarëve që nuk kanë biletë për finalen e Ligës së Konferencës që të mos vijnë...

Arrestimet në Morinë, Çuçi: Të vendosur për pastrimin e policisë shqiptare...

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar sot pas një vale arrestimesh të punonjësve të policisë të Shqipërisë dhe Kosovës në përmbyllje të një...

Shqipëria do t’i japë shtetësinë të huajve me kontribute të spikatura...

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi njoftoi sot se shtetasit e huaj me kontribute të spikatura në fushën e arsimit, të shkencës dhe sportit do...

Konflikti Rusi-Ukrainë, Çuçi: Në Shqipëria po qëndrojnë 351 ukrainas

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka bërë të ditur sot se në Shqipëri po qëndrojnë 351 shtetas nga Ukraina.  Pas një takim me Ambasadorin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS