18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bima

Etiketim: Bima

Bima më shëruese në botë: Ilaçi natyral i cili ndihmon te...

0
Ithtarët e mjekësisë tradicionale posaçërisht e theksojnë çajin e kësaj bime Bar vershi (Sempervivum tectorum), në gjuhën popullore është i njohur edhe si burgulli i...

Katër mënyrat se si bima juaj ju tregon se diçka po...

0
Bimët e shtëpisë janë të njohura sepse ato duken relativisht të lehta për t’u kujdesur. Kjo është e vërtetë, me kusht që të dini se...

Bima medicinale e jamballit, kundër stresit, virozave dhe ulçerës

0
Jamballi, ose siç edhe njihet ndryshe si Likuiricia, është një bimë bishtajore në formën e shkurres. Ka një kërcell të gjatë, me gjethe vezake,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS