27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Beci

Etiketim: Beci

Anëtari i ri i Gjykatës Kushtetuese, Sandër Beci betohet para Presidentit

0
Në Institucionin e Kreut të Shtetit u zhvillua sot ceremonia e betimit të anëtarit të ri të Gjykatës Kushtetuese, Sandër Beci, para Presidentit  Ilir...

Gjykata Kushtetuese bëhet me 8 anëtarë, zgjidhet Sandër Beci

0
Me shtatë vota pro dhe katër kundër, mbledhja e posaçme e gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë ka përzgjedhur gjyqtarin e tetë kushtetues.Ai është ish-anëtari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS